HAREKETE GEÇ! 

Fiziksel aktivitenin insanların refahı üzerindeki etkileri inkar edilemez.İnsanların genel sağlık durumunun bir parçası olarak egzersiz ve fiziksel aktivitenin önemi kanıtlanmıştır. Crossfit parklar, dış mekan spor alanları, parkur eğitim alanları, sokak antrenmanları ve üst düzey sporlar için tasarlanan spor ekipmanlarımız, her yaştan insana, yeteneklere ve zindelik seviyelerine sahip modern tasarımlarla güvenli ve sürdürülebilir eğitim olanakları sunmaktadır.

Fitness parklarımız, kullanıcının tüm vücudunu eğitebileceği şekilde tasarlanmıştır. 

Kullanılan ekipmanlar kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamak için özenle seçilir.  

Ekipmanlar her türlü hava şartlarına karşı dayanıklıdır.  

AÇIK HAVA FİTNESS 

Açık hava fitness parkları temiz havada antrenman imkanı sunuyor.

 

PARKUR 

Kesintisiz aktif spor için! 

Parkur’un hedeflerinden biri,

kesintisiz hareket etmeyi sağlamaktır.

EĞLENCELİ 

KAPSAYICI

YENİLİKÇİ 


MİSYONUMUZ:

HERKES İÇİN HAREKET ! 

Yaşlı bireyler için tasarladığımız parklar ”her yaştan insanı hareket ettirmek” misyonumuzu yerine getirir.
Bu serimizin ardındaki fikir, farklı kuşaklarla birlikte vakit geçirmenin doğal bir yolunu sunmaktır.Bu nedenle, bu ekipman yelpazesi yaşlıların ve çocukların günlük yaşamları hakkında toplanan araştırma verilerine dayanarak tasarlanmıştır.Başka bir deyişle, yaşlı spor alanlarımız çocukların, büyükanne ve büyükbabaların birlikte oynayabileceği mükemmel bir yer! 
 

AKTİF

YAŞLANMA 

Egzersiz, denge ve motor becerileri, hem zihinsel hem de fiziksel olarak yaşlı bireyler için faydalıdır. Aktif yaşlanma egzersizleri, bireylere yaşamları üzerinde daha bağımsız kontrol sağlamayı garanti eder.

PUMPTRACK 

HIZ TUTKUNLARINA MÜJDE!

 

Sert ahşaptan yapılmış modüller kullanılarak tasarlanan parkurun amacı, pistte pedal çevirmeden hızı korumaktır.

Pistin yüzeyi, hemen hemen her havada kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. 

Bisiklet, scooter, kaykay veya tekerlekli paten ve hatta tekerlekli sandalyede bile her yaştan sürücüye hitap etmektedir. 

Benzersiz Geometri

Tenis antrenman duvarlarımızın benzersiz şeklini tenis profesyonelleriyle işbirliği içinde geliştirdik. Sonuç, gerçekçi bir şekilde sıçrayan top – aynı gerçek bir rakiple oynar gibi. 

Dayanıklı Malzemeler

Yüksek kalitede aşınma, darbe, UV, güneş ve donma dayanımı sayesinde açık ve kapalı alanlarda kullanıma uygun, modüler yapısı sebebiyle çeşitli ölçü opsiyonları sunabilen, açılı yapısı ile farklı çalışmalara olanak sağlayan tenis antrenman ekipmanıdır.

Özel Oyun Yüzeyi

Tenis antrenman duvarlarımız mükemmel bir ritim duygusu ve aynı zamanda strok zamanlamasını geliştirir. Tenis duvarlarımızda birçok iyi tenisçi oynadı. Kontrol, salıncak, reaksiyon, ayak hareketi, inme – her şey eğitilmiş. Gerçekten oyuncularını tanıtmak isteyen tenis kulüpleri için tenis duvarları şarttır.

10 Yıl Garanti

Tüm bileşenler garanti kapsamındadır.

Uv, Dona Karşı Dayanıklı

Her türlü hava koşuluna dayanıklı.

%100 Çevre Dostu

Tüm bileşenler çevre dostudur.